O nás

YASHICA reklamní agentura

výroba tiskovin / reklamní předměty a 3D zakázková výroba / signmaking / grafické práce / marketingové komunikace a strategie značek / tvorba firemní identity a business-to-business komunikace / online

YASHICA, velká reklamní rodina s kořeny v Třebíči. O značky našich klientů a všechny jejich potřeby se staráme již od roku 1992.

Od té doby jsme se rozrostli na poměrně neobvyklý formát reklamní agentury – jsme v podstatě ryze česká síťová agentura s několika pobočkami v České Republice a jednou na Slovensku.

Chápeme, že Česko a Slovensko není jen Praha a Bratislava, vždyť regionální insighty máme přímo z první ruky. A tak v duchu našeho hesla „YASHICA osobně“ dokážeme obsluhovat klienty skutečně odkudkoliv.

Jsme agentura složena ze specializovaných týmů, které účinně spolupracují v rámci celé skupiny a vytváří tak skutečně kompletní nabídku služeb v oblasti reklamy a marketingu.

Ta mimo jiné zahrnuje ATL, BTL, shopper marketing, služby tiskové produkce, výrobu reklamních předmětů, digitální a internetové projekty a mnoho dalších.